•  

  • test

Leczenie żylaków – Wrocław

Witamy na stronie internetowej Gabinetu Doktora Kreffta!

Pojawienie się żylaków świadczy o niewydolności żylnej. Żylaki najczęściej pojawiają się na kończynach dolnych. Są nie tylko mało estetyczne ale przede wszystkim poważnie zagrażają naszemu zdrowiu. Małe żylaki są niegroźne, natomiast większe wymagają leczenia, gdyż zlekceważenie ich może prowadzić do poważnych powikłań. W naszym gabinecie we Wrocławiu zajmujemy się leczeniem żylaków przeprowadzając operacje laserowe i radiowe.

Zabieg na stawie kolanowym

Chirurg naczyniowy Piotr Krefft


Doktor Piotr Krefft
Zabieg chirurgii naczyniowej
Usuwanie żylaków

Chirurgia naczyniowa i ogólna

Nasz gabinet usytuowany jest w pobliżu centrum Wrocławia. Świadczymy usługi z zakresu leczenia żylaków w trybie tzw. chirurgii jednego dnia. Specjalizujemy się w chirurgii naczyniowej i ogólnej oraz w leczeniu i usuwaniu żylaków nowoczesną metodą laserową. Prowadzimy też konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej oraz zajmujemy się leczeniem chorób naczyniowych takich jak miażdżyca tętnic.

  • 1986 rozpoczęcie pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.
  • 1993 uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.
  • 2003 uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej oraz otwarcie własnej praktyki lekarskiej
  • 2007 wprowadzenie, jako jeden z pierwszych lekarzy na Dolnym Śląsku, do oferty swojej praktyki operacji żylaków metodą laserową (EVLT)
  • 2010 rozszerzenie oferty gabinetu o zabiegi usuwania żylaków przy użyciu fal radiowych. (RF)

zabiegi chirurgiczne

Gabinet chirurgii naczyniowej we Wrocławiu

Doktor Krefft stale poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i kongresach poświęconych chirurgii naczyniowej, diagnostyce ultrasonograficznej naczyń oraz chirurgii ogólnej. W swoim gabinecie wykorzystuje nowoczesne metody chirurgiczne takie jak laserowe usuwanie żylaków czy operacje z użyciem fal radiowych.

Chirurgia „jednego dnia”, leczenie żylaków

Żylaki to dziś jedno ze schorzeń cywilizacyjnych – przewlekła niewydolność żylna przejawia się nadmiernym poszerzeniem żył. Nieleczone żylaki mogą stać się poważnym zagrożeniem dla zdrowia, dlatego tak ważne jest ich leczenie, a gdy jest to konieczne – usuwanie.

Do leczenia żylaków stosuje się różne metody – w tym laserowe usuwania żylaków (metoda EVLT) oraz operacje z wykorzystaniem fal radiowych (metoda Celon). Wykonujemy również badania przepływów naczyniowych (badania dopplerowskie) oraz zabiegi teleangiektazji (skleroterapia – zamykanie pajączków).

W naszym gabinecie we Wrocławiu zapewniamy Pacjentom opiekę lekarzy i pielęgniarek, w tym chirurga naczyniowego z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie – doktora Piotra Kreffta. Pomagamy Państwu przejść przez każdy zabieg i operację szybko i bez stresu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.